Нижче наведені умови обслуговування та політика відшкодування для сайту vinaircon.com, що стосуються покупців кондиціонерів:

1. УМОВИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Після оформлення замовлення на сайті vinaircon.com, наші менеджери зв'яжуться з вами, щоб підтвердити ваше замовлення та надати інформацію про терміни доставки.

Доставка здійснюється відповідно до вказаної на сайті інформації. Якщо виникнуть будь-які затримки, наші менеджери повідомлять вас про це.

Кондиціонери, продані на сайті vinaircon.com, мають гарантію від виробника. Якщо у вас виникнуть проблеми з продуктом, будь ласка, зверніться до служби підтримки клієнтів за контактним номером телефону або електронною поштою, щоб отримати детальну інформацію про процедуру гарантійного обслуговування.

Якщо ви помітили пошкодження на товарі під час доставки, будь ласка, повідомте про це нашій службі підтримки клієнтів протягом 24 годин після отримання замовлення.

2. ПОЛІТИКА ВІДШКОДУВАННЯ

Якщо ви не задоволені замовленим товаром, ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту отримання, при умові, що він не був використаний та зберігає всі первинні характеристики.

Повернення коштів за товар здійснюється у межах 7-14 робочих днів з моменту отримання товару на наш склад. Вартість доставки відшкодовується покупцю тільки в разі виявлення дефекту на товарі.