ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Надійні спеціалісти з систем кондиціонування та вентиляції

Наші клієнти завжди можуть розраховувати на якісний рівень обслуговування без зайвих зволікань.

З 2015 року допомагаємо нашим клієнтам при виборі обладнання у сфері кондиціювання, вентиляції, опалення, а також у підборі спеціалістів з кліматехніки у Вінниці та Вінницькій області.

Більше 7 років досвіду дозволяють нам робити нашу роботу якісно та без зайвих зволікань. Однак, з початком приходу сезону кондиціонерів (зазвичай кінець березня, початок квітня), у компанії може бути певний запис на встановлення.

Настає літо, і наявність кондиціонера в кімнаті (особливо якщо вона розташована на південній стороні будинку) стає запорукою комфортної роботи та спокійного сну. Коли за вікном +30, вентилятор не здатний забезпечити бажану прохолоду.

VIN.AIRCON - це інтернет-магазин, де ви можете підібрати будь-яке кліматичне обладнання. Вже поняд 7 років ми займаємось продажем спліт-систем, кондиціонерів та систем вентиляції. Ми можемо сказати, що знаємо про кондиціонери якщо не все, то майже все.

Ми якісно та з гарантією виконуємо монтаж обладнання. І готові взятися за ремонт кондиціонерів та спліт-систем навіть у тих випадках, які інші називають "безнадійними". 

Ми завжди на зв'язку!